Eğitim

Tam Gün Öğretim

 

Okulumuzda dersler, etütler, ek dersler, sınavlar, yabancı dil eğitimleri, zekâ gelişim programları hafta içi 09.00 – 17.00 saatlerinde yapılmaktadır. Cumartesi günü öğrencilerimiz için 09.00 – 12.25 saatleri arasında kulüp çalışmaları, sportif, sosyal, kültürel etkinlikler, eğitim ve kariyer seminerleri, yarışmalar, ek sınavlar yapılmaktadır. Ayrıca kütüphane ve çalışma salonu kullanımlarımız mevcuttur.

 

Güvenli ve Sosyal Çevre

 

Sevgi dolu bir ortam yarattığımız öğrencilerimizin gelmekten mutluluk duyacağı okulumuz çocuklarımızın kötü alışkanlık ve olumsuz davranışlardan uzak kalabilmeleri için düzenli olarak bilinçlendirme eğitimleri yanında, rehber öğretmenimizle birebir görüşme yapmaları sağlanmaktadır. Sevgili velilerimizle her zaman iletişimde ve iş birliği içinde bulunmaktayız. 

 

Sınırı Olmayan Sınıf


Okulda edinilen bilgiler ile günlük yaşam arasında bağ kurarak yöntem ve teknikler geliştirmekteyiz. Eğitim – öğretim ortamını, öğrencinin ‘yaparak, yaşayarak öğrenme’ sini geliştirecek biçimde düzenlemekteyiz.  Öğrencilerimizin yaşamı tüm boyutlarıyla tanıyan duyarlı ve paylaşımcı bireyler olabilmeleri için toplumsal sorunlara duyarlılığını geliştirecek projelerde yer almalarını sağlamaktayız.

Kapalı spor salonu, acık oyun alanları, konferans salonu, bahçe tören alanı, kafeterya, kütüphane, resim ve teknoloji tasarım dersliği, müzik dersliği, bilgisayar dersliği, fen ve teknoloji laboratuvarı bulunmaktadır.

 

Servis ve Beslenme

 

Anlaşmalı servis şirketlerimizin Servıscell hizmeti ile öğrencilerimizi bekletmeden kapılarından alıp güvenli bir şekilde okulumuza gelmelerini sağlamaktayız. 

Diyetisyen ve gıda mühendisimizin kontrolüyle Mutfağımızda özenle hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltılarımızla öğrencilerimizin dengeli ve sağlıklı beslenmelerine büyük önem vermekteyiz.

× modal