• 0276 224 13 83
 • [email protected]
 • Karakuyu Mah. 1093 Sok. No:1 Bölme / UŞAK
 • Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

  Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

  Malkoçoğlu Anaokulu'na Oyuncak Yardımı(2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı)

  Anaokulunun ihtiyacı olan oyuncaklar Elimi Tutar mısın? atölyesi tarafından hazırlandı.

  Milli Egemenlik Okulu'na Bot ve Mont Yardımı(2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı)

  Milli Egemenlik Okulu tarafından talep edilen bot ve montlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

  "Vicdanlı Çocuklar Okulu" (2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı)

  Elimi tutar mısın? Sosyal Sorumluluk Atölyesi öğrencilerinin Down Sendromlu çocuklar için heyecanla hazırlandıkları partinin, Onlar’ ın dünyasında renk olması umudu ile…

  "Gıda Yardımlarımız"(2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı)

  Elimi Tutar mısın? Atölyesi önderliğinde öğrencilerimizle, velilerimizle, öğretmenlerimizle, personelimizle birlikte tek yürek olduk ve yine yardıma ihtiyacı olanların yanına koştuk.

  Milli Egemenlik Okulu’ nun Zeka Atölyesine büyük maddi destek veren Okul Aile Birliğine ayrıca bu atölyenin kurulmasına gönderdikleri zeka oyuncaklarıyla katkı sağlayan tüm velilerimize ve öğrencilerimize, İhtiyaç sahiplerine balından, salçasına, bakliyatından, yağına, pirincine ve daha bir sürü gıdayı poşetlerce, çuvallarla gönderen 164 Koca Paket Gıda yardımını yapmamızı sağlayan velilerimiz, öğrencilerimiz, tüm öğretmenlerimize ve personelimize teşekkürü bir borç biliriz.

  https://www.youtube.com/watch?v=qpq9-KFMMBA&feature=emb_title

  Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne Mavi Kapak Desteğimiz

  Yine hayatlara dokunduk. İyiliksever tüm çocuklarıma ve velilerime bir çağrımıza kulak veren tüm gönül dostlarımıza 5000 kapakla hayata köprü olan engelsiz bir hayata destek olan ŞAFAK ÖNCÜ AİLESİNE Yürekten Teşekkürler…

  Büyük Oturak ve Eşme'ye Kitap Yardım Projelerimiz

  “BİR ÇOCUK OKUSUN DÜNYA DEĞİŞSİN.” Sloganıyla yola çıkan okulumuz Büyük Oturak ve Eşme’ deki okullara kitap yardımında bulundu. Okulumuz öğrencilerinin azimle topladığı kitapları okullarına ulaştırmanın mutluluğunu taşıyoruz.

  Eğe Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji Servisine Yardım Konseri

  Acı diyorum efendim, oda evrensel olmalı; bir çocuğun eline diken batsa insanoğlu yanmalı” Okul dört duvar değildir diye çıktık yola. Yaşayan, soran sorgulayan, vatan ve insan sevgisiyle dolu, vicdanı yüksek çocuklar yetiştirmekti amacımız. Hızla ilerliyoruz bu kutsal amaçlar uğruna. Muhteşem bir sosyal sorumluluk projesine imza attık. Ege Üniversitesi Onkoloji servisindeki çocuklarımızın istedikleri tüm yeni yıl hediyelerini hazırladık umut olsun diye.. Gülsün diye çocuklarımız Onkolojinin koltuklarını, ihtiyaç olan tüm televizyonları, deterjanları ve diğer dernek ihtiyaçlarını karşıladık. Bu projeye destek olan tüm misafirlerimize, velilerimize, harçlıklarıyla hediye alan vicdanı yüksek çocuklarıma, hiçbir ücret talebi olmadan muhteşem sesiyle bizleri onurlandıran yüce gönüllü Hazer Yakut a, bizi bu proje ile buluşturan, tedavi gören çocuklarımızın can abisi, kan abisi Türkiye Kan Ordusu başkanı (Türkiye Kan Ordusu )Sayın Serhat Aytan a Türkiye’nin sayılı müzisyenlerinden olan orkestramıza (Caner Araal) , proje boyunca koşturan, hüzün ve onurla projeyi çocuklarımıza doğru anlatan tüm ekip arkadaşlarıma, iyi ki varsın dediğimiz Sezen Aksu’ya muhteşem ekip ruhuyla çalışan Okul Aile Birliği’mize yürekten, en yüce duygularımızla teşekkürü bir borç biliriz

  Karacahisar Ortaokulu Gönül Köyü Projesi

  Uşak ilinde bulunan Karacahisar Ortaokulu ile gönül köyü projemizi Ekim ayında başlattık. Bu proje kapsamında Karacahisar Ortaokulu’nun kırtasiye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca okulun atıl durumda olan tuvaletlerini yenileyerek öğrencilere daha sağlıklı bir ortamda eğitim – öğretim görmelerini istiyoruz. Öğrencilerin sağlıklı ortamda beslenmeleri için okula yemekhane yaptırarak onların eğitimine katkıda bulunuyoruz. Bu projeye Kayseri Soğanlı Köyü’nde yaptırılan bez bebekleri satın alarak maddi destek sağlayan velilerimiz, 5. Ve 6. Sınıflarımızla yaptıkları gıda kermesi ile de desteklerini sürdürdüler. Ayrıca 5.sınıf öğrencilerimiz okul gazetesi çıkardılar. Bu okul gazetesini satarak topladıkları parayı Karacahisar okuluna bağışladılar.

  Ege Üniversitesi Onkoloji Hastanesine Yardım Kampanyası

  Ege Üniversitesinde tedavi gören bebek ve çocukların ihtiyaçlarını gidermek için bu kampanya ile çıktık yola. Amacımız onların ağır tedavileri sırasında biraz olsun yüklerini hafifletmekti.

  Tedavi olan hastaların sürekli ihtiyaçları olan;
  Bebek Bezi
  Sıvı Sabun
  Sıvı Çamaşır Deterjanı
  Alkolsüz ıslak mendil
  ihtiyaçlarını karşılayarak onların yanında olduğumuzu ve öğrencilerimize yardımlaşma duygusunu aşıladık. Kampanya 1 Mart 2016 tarihine kadar devam etti. Bu süre içinde tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz, ihtiyaç listesinde bulunan malzemelerden alarak destek oldular. Tüm malzemeler Türkiye Kan Ordusu derneği ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.