• 0276 224 13 83
  • [email protected]
  • Karakuyu Mah. 1093 Sok. No:1 Bölme / UŞAK
  • Spor Başarılarımız

    OKUL TAKIMLARIMIZ

    • LİSE GENÇ ERKEK BASKETBOL TAKIMI
    • LİSE GENÇ ERKEK FUTSAL TAKIMI
    • LİSE GENÇ KIZ TENİS TAKIMI
    • LİSE GENÇ ERKEK BİREYSEL BİLEK GÜREŞİ
    • LİSE GENÇ ERKEK BİREYSEL ATLETİZM
    • LİSE GENÇ ERKEK BİREYSEL YÜZME
    • ORTAOKUL YILDIZ ERKEK FUTBOL TAKIMI
    • ORTAOKUL YILDIZ ERKEK TENİS TAKIMI
    • ORTAOKUL YILDIZ KIZ TENİS TAKIMI
    • ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL TAKIMI
    • ORTAOKUL KÜÇÜK KIZ TENİS TAKIMI
    • ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEK TENİS TAKIMI
    • ORTAOKUL YILDIZ ERKEK SATRANÇ TAKIMI
    • ORTAOKUL YILDIZ KIZ SATRANÇ TAKIMI
    • ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEK SATRANÇ TAKIMI
    • ORTAOKUL KÜÇÜK KIZ SATRANÇ TAKIMI
    • ORTAOKUL YILDIZ ERKEK BİREYSEL YÜZME
    • ORTAOKUL YILDIZ KIZ BİREYSEL YÜZME
    • ORTAOKUL KÜÇÜK ERKEK BİREYSEL YÜZME
    • ORTAOKUL KÜÇÜK KIZ BİREYSEL YÜZME

    2019-2020 Eğitim - Öğretim Yılı

    LİSE

    • Genç Erkekler Basketbol Müsabakaları İl 2.liği.
    • Genç Kızlar Tenis Müsabakaları İl 1.liği
    • Genç Erkekler Bilek Güreşi Müsabakaları ;

    65 kg 3.lük

    80+ kg 2.lik

    • Genç Erkek Yüzme Müsabakaları ;

    50 metre kurbağalama il 1.liği

    100 metre kurbağalama il 1.liği

    50 metre sırt üstü il 3.lüğü

    50 metre kelebek il 2.liği

    50 metre serbest stil il 3.lüğü

    200 metre serbest stil il 1.liği

     

     

    ORTAOKUL

    • Küçük Erkekler Tenis Müsabakaları İl 1.liği
    • Küçük Kızlar Tenis Müsabakaları İl 1.liği
    • Yıldız Kız Yüzme Müsabakaları ;

    200 metre kurbağalama il 1.liği

    50 metre kurbağalama il 2.liği

    100 metre kurbağalama il 2.liği

    50 metre serbest stil il 3.lüğü

    100 metre kurbağalama il 1.liği

    50 metre kurbağalama il 1.liği

    50 metre serbest stil il 1.liği

    50 metre sırt üstü il  1.liği

    • Yıldız Erkek Yüzme Müsabakaları ;

     

    50 metre sırt üstü il 3.lüğü

    50 metre serbest stil il 3.lüğü

    2018-2019 Eğitim - Öğretim Yılı

    Küçükler Satranç Turnuvası – 2. Olundu

    Yüzme Küçükler kız il 1.liği

    Defne Sözver : 50 m serbest uşak 1.si

    50 m kelebek uşak 1.si

    50 m kurbağa uşak 1.si

    100 m serbest uşak 1.si

    Ayşe Irmak Turan : 50 m sırt uşak 1.si

    100 m serbest uşak 3.sü

    50 m kurbağa uşak 3.sü

    Ecrin Songür : 50 m kelebek uşak 2.si

    50 m serbest uşak 3.sü

    Yağmur Kabaklı : 100 m kurbağa uşak 1.si

    50 m kurbağa uşak 2.si

    Kaan Doğruluk : 50 m kelebek uşak 2.si

    50 m serbest uşak 3.sü

    Mustafa Başakçı : 50 m sırt uşak 2.si

    100 m sırt uşak 2.si

    50 m kurbağa uşak 1.si

    BİLEK GÜREŞİ GENÇ ERKEK A  65 KİLO İL İKİNCİLİĞİ

    Genç kız A gülle atma il 2.liği

    Tenis genç kız A il 1.liği

    Muaythai genç kız A il 1.liği

    Muaythai genç erkek A il 1.liği

    2017-2018 Eğitim - Öğretim Yılı

    BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL 1.LİĞİ

    TENİS YILDIZ KIZ İL 1.LİĞİ

    TENİS YILDIZ ERKEK İL 2.LİĞİ

    TENİS KÜÇÜK KIZ İL 1.LİĞİ

    TENİS KÜÇÜK ERKEK İL 1.LİĞİ

    YÜZME YILDIZ KIZ İL 1.LİĞİ

    YÜZME YILDIZ ERKEK İL 1.LİĞİ

    BADMİNTON KÜÇÜK KIZ İL 1.LİĞİ

    ARTİSTİK JİMNASTİK BİREYSEL 1.LİK

    KARATE KUMİTE KÜÇÜK KIZ VE ERKEK İL 1.LİĞİ

    SATRANÇ KÜÇÜK KIZ İL 1.LİĞİ

    SATRANÇ YILDIZ ERKEK İL 2.LİĞİ

    2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı

    TENİS KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
    TENİS KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ
    TENİS YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
    TENİS YILDIZ ERKEKLER İL İKİNCİLİĞİ
    YÜZME KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ
    ARTİSTİK CİMNASTİK KÜÇÜK KIZLAR İL İKİNCİLİĞİ
    BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

    2015-2016 Eğitim - Öğretim Yılı

    TENİS KÜÇÜK KIZLAR İL İKİNCİLİĞİ
    VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İL İKİNCİLİĞİ
    BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İL İKİNCİLİĞİ
    MASA TENİSİ KÜÇÜK ERKEKLER İL DÖRDÜNCÜLÜĞÜ